Home

Jozef karika

Jozef Karika (* 15. listopadu 1978, Ružomberok), je slovenský experimentální spisovatel a publicista.. Život. Vystudoval historii a filosofii na Univerzitě Mateje Bela v Banské Bystrici, do povědomí se dostal po roce 2000 jak autor internetových stránek Garden of Magick a častý přispěvatel do diskusního fóra portálu Ritual.cz (pod přezdívkou Raistlin) a následně se. Životopis: Jozef Karika (* 15. 11. 1978, narodil se, žije a působí v Ružomberku), je slovenský experimentální spisovatel a publicista. Vystudoval historii a filosofii na Univerzitě Mateja Bela v Banskej Bystrici, do povědomí se dostal po roce 2000 jak autor internetových stránek Garden of Magick a častý přispěvatel do diskusního fóra portálu Ritual.cz (pod nickem Raistlin.

Jozef Karika - Wikipedi

 1. Potom, co Jozef Karika vydal úspěšný thriller s názvem Strach, ho kontaktoval jistý pan Igor M. s tím, že některé pasáže z knihy mu připomínají vlastní hrůzostrašné zážitky. Karika se s ním sešel a vyslechl jeho příběh
 2. Jozef Karika v Magazínu OKO. Aktuality E-knihy po zavíračce - nejzajímavější z nejprodávanějších a pochopitelně novinky. E-knih se virusová zavíračka knihkupectví netýká. Ať už jde o knihy z Velkého knižního čtvrtku (15 novinek 19. března) nebo některé bestsellery současných dnů, stačí si je v e-shopu pořídit a.
 3. Hledáte Na smrt od Jozef Karika? Dnes objednáte, zítra vyzvednete Skvělý výběr knih, deskových her a dárků

Jozef Karika životopis, informace o spisovateli ČBDB

Slovenský experimentální spisovatel a publicista Jozef Karika v současné době pracuje jako televizní redaktor a historický kurátor. Na univerzitě v Banskej Bysrici vystudoval historii a filosofii a do širšího povědomí veřejnosti se dostal v roce 2001 tím, že se stal kmenovým redaktorem webových stránek G.O.M. Jako televizní publicista získal za svou práci i několik. Autor bestsellerů Jozef Karika v děsivém příběhu s nadpřirozenými prvky přináší i citlivé vyprávění o tom, jak naše životy ovlivňuje dětství a všechno, co jsme jako děti zažili. Při psaní mi nešlo jen o dynamický příběh - chtěl jsem čtenářům naservírovat i pořádnou dávku strachu.. Karika to se mnou umí. Napětí, atmosféra, mráz po zádech, kruté, hrubé a temné vyprávění, tentokrát z období Třetí říše. Umí přitáhnout jako magnet, i když nemůžu říct, že by se mi to v tom jeho pochmurném světě nějak zvlášť líbilo. Jozef Karika slovenská, 1978.

Jozef Karika | KOSMAS

Horor ze Slovenska Jozef Karika: Trhlina.Přel. Jiří Popiolek, Argo, Praha, 2017, 336 s.. Devětatřicetiletý slovenský spisovatel Jozef Karika má za sebou už úctyhodnou řadu publikací, na Slovensku vesměs dosti úspěšných. Vystudovaný historik a filozof začínal jako investigativní novinář, první knihu publikoval v roce 2005 a stejně jako v případě tří. Jozef Karika se svým vyprávěním nesnaží získat Pulitzerovu cenu, ale vyděsit čtenáře. A podle mého skromného mínění mu to jde skvěle. Celý příběh sípe pod tíhou depresivní atmosféry. Vlastně v něm není jediná kapitola, kde byste cítili alespoň pramalou naději, že se vše v dobré obrátí. Konec je nečekaný Jozef Karika. Slovenský spisovatel Jozef Karika pracoval jako redaktor v televizi. Zaměřoval se především na politické a investigativní reportáže. Je držitelem Ceny Béla za nejlepší hororovou povídku a několika dalších novinářských i literárních ocenění. Debutoval knihou Zóny tieňa (2005), posléze vydal publikace.

Trhlina - Jozef Karika od 313 Kč - Heureka

 1. Karika, Jozef Nakladatel: Argo EAN: 9788025731260 ISBN: 978-80-2573-126- Originál: Na smrť.
 2. Počet stran: 689, Rok vydání: 2020, Nakladatelství: ARGO, Autor knihy: Jozef Karika, Československo roku 1928. Dva maturanti z Ružomberku, Žid Viktor a Němec Karel, neúmyslně zastřelí syna místního podnikatele. Viktor utíká k příbuzným do New Yorku a stává se členem mafiánské organizace. Karel studuje medicínu v Mnichově a.
 3. Slovenský spisovatel Jozef Karika pracoval jako redaktor v televizi. Zaměřoval se především na politické a investigativní reportáže. Je držitelem Ceny Béla za nejlepší hororovou povídku a několika dalších novinářských i literárních ocenění. Debutoval knihou Zóny tieňa (2005), posléze vydal publikace Mágia peňazí.
 4. Jozef Karika: Tma. 28. listopad 2019 . Četba na pokračování . Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva. Jozef Karika: Tma. Foto Fotobanka Unsplash. Jeden člověk, jedna místnost, nekonečná hrůza..
 5. Jozef Karika . 4,3 . Sledovat autora . Biografie a životopisy Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Detektívky Trilery Dráma Romány Sci-fi, fantasy, horory Slovenská próza Spoločenské vedy. Všechny knihy autora . Argo, 2020. 4,8 266x. Na skladě. 10-11 hodin čtení.

Jozef Karika KOSMAS

Jozef Karika (born November 15, 1978, in Brezno) is a Slovak experimental publicist and writer. He studied history and philosophy at Matej Bel's University in Banská Bystrica. He is the author of the bestseller In the shadow of Mafia. He was awarded the Prize of Literary Fund (Cena Literárneho fondu).As a reporter of a regional TV channel based in Ružomberok, he pointed to the case of. Jozef Karika se na pulty českých knihkupectví vrací s již třetí hororovou knihou. Oproti Slovensku zde Tma vychází až po skvělé Trhlině, a na první pohled tak může působit jako krok zpět. Spíše se však jedná o krok stranou, během nějž si autor osvojil několik nových triků Jozef Karika (*1980) Jozef vystudoval historii a filozofii, pracoval jako historik a poté televizní redaktor. Zaměřoval se zejména na politické a investigativní reportáže. V současnosti je zaměstnán jako manažer v regionální samosprávě

Jozef Karika: Trhlina | Horor-Web

Jozef Karika je autor, jehož příběhy musím rozdýchávat, takže to pro mě není žádné jednoduché čtení. A nebylo tomu jinak ani v tomto vyprávění. Nicméně to nic nezmění na tom, že příběh samotný je skvostný Jozef Karika: Trhlina. Tribeč - hory nedaleko slovenské Nitry, odkud se nemusíte vrátit. Magické místo, kde se mísí křesťanská a pohanská mystika, se stalo v nedávné historii posledním výletem řady lidí. A kdo se přece jen vrátil, ten o svých zážitcích odmítá mluvit.. Jozef Karika trvá na tom, že rozhovor s Igorem opravdu proběhl, nicméně pravdivost příběhu nikomu nevnucuje. Sám však knihu doplnil vysvětlivkami, odkazy a zdrojovými texty z videí, blogů a novinových článků, které celému příběhu dávají punc skutečnosti a zároveň čtenáři rozšíří zážitek

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Na smrt - Jozef Karika. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru Jozef Karika: Trhlina. 23. srpen 2019 . Četba na pokračování . Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva. Jozef Karika: Trhlina. Foto Radioserivs. Z magického místa v horách u slovenské Nitry se mnoho lidí nevrátilo.. Jozef Karika | Publixing Ltd., 2019. Skladem u dodavatele - Odesíláme za 3-7 dnů . Jazyk: Slovenština. 335 K č.

Stovky elektronických knih zdarma jako i nové knižní bestsellery. Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou. Ušetříte 30-50%. Čtěte kdekoliv a kdykoliv s Ebux Wooky Tahle kniha vznikla zvláštním způsobem. Po vydání mysteriózního thrilleru Strach se autorovi ozval člověk, který mu povyprávěl opravdu děsivý příběh. Jozef Karika jeho vyprávění zaznamenal, mnohá tvrzení ověřil, doplnil o vlastní zjištění a zpracoval v knize, kterou máte před sebou. Na jejích stránkách rozmotává velice tajemný, tragický a hrůzostrašný.

Na smrt - Jozef Karika Knihy Dobrovsk

Jozef Karika se při psaní Tmy zcela záměrně vzdal jakýchkoli vizuálních prostředků a soustředil se jen na to, co vnímáme sluchem, otupělým navíc neustálým mrazem a stále se stupňujícím pocitem osamění, vykořenění a ohrožení. Věci mění svůj smysl. Co mělo být útulným azylem, stává se vězením Jozef Karika vykreslil kouzelnou krajinu, která působí nakolik mysticky, že by jeden ani skoro nevěřil, že může opravdu existovat. Když jsem audioknihu poslouchala a kdokoliv na mě promluvil, vyletěla jsem leknutím málem z kůže. Kniha mi hodně připomněla sci-fi povídku o čtyřrozměrném domě, kde hrdina v jednom okamžiku. Jozef Karika - Trhlina Libor Hejl — 19. prosince 2019 0 comment S Jozefem Karikou jsem se poprvé setkal na vlnách Českého rozhlasu při četbě na pokračování, jednalo se o jeho starší knihu Tma, což je docela působivý thriller (chvílemi snad i survival horor) o tom, co se vše může stát, když náhle v zimě v horských.

Jozef Karika - Megaknihy

Strach - Jozef Karika Knihy Dobrovsk

Jozef Karika - Trhlina

Jozef Karika Cierna hra Vlada mafie 2017 CZ audio kniha mluvene slovo.zip. 968.17 MB, .zip Jozef Karika Trhlina 2016 CZ ekniha.mobi. 629.69 KB, .mobi Jozef Karika Trhlina 2016 CZ ekniha.epub. 311.73 KB. Děj populárního slovenského thrilleru se odehrává v prostředí turisticky nijak zvlášť náročných hor Tribeč nedaleko Nitry. Magické místo, kde se mísí křesťan.. Všechny informace o produktu Audiokniha Tma - Jozef Karika, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tma - Jozef Karika. Tma - Jozef Karika od 383 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Kurz praktické magie - Jozef Karika.Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste se podívat, zda nemáte v hledaném slově překlepy; Pokud zadáváte celý název a nejste si jisti, zkuste například místo Olympus E-410 Double Zoom zadat pouze E-41

Na smrt - Jozef Karika Databáze kni

Československo roku 1928. Dva kamarádi, maturanti z Ružomberku, Žid Viktor a Němec Karel, neúmyslně zastřelí syna místního podnikatele. Viktor utíká k příbuzným do New Yorku a stává se členem mafiánské organizace Murder, Inc. Karel studuje medicínu v Mnichově a pod vedením Reinharda Heydricha se mění v oddaného stoupence nacistické ideologie Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů

Kniha: Strach - Jozef Karika Knihy

Audio hororový román Trhlina - Jozef Karika. Po vydání mysteriózního thrilleru Strach se autorovi ozval člověk, který mu povyprávěl opravdu děsivý příběh. Jozef Karika jeho vyprávění zaznamenal, mnohá tvrzení ověřil, doplnil o vlastní zjištění a zpracoval v knize, kterou máte před sebou Hledáte Argo Černá hra - Jozef Karika? Na Sleviště.cz Argo Černá hra - Jozef Karika od 149 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR Jozef Karika (* 15. 11. 1978, narodil se, žije a působí v Ružomberku), je slovenský experimentální spisovatel a publicista. Vystudoval historii a filosofii, do povědomí se dostal po roce 2000 jak autor a komentátor na stránkách a fórech o magii a okultismu a následně se díky svým prvním dvěma knihám - Slovanská magie (Vodnář 2003) a především Zóny stínu (Vodnář. 208 Kč Jozef Karika - Tma | Jozef Karika. Jozef Karika - Tma | Televizní scenárista přijíždí na osamělou horskou chatu v pohoří Malá Fatra, kde si chce oddychnout od hektické práce a napětí v manželském vztahu, ale i vychutnat si poklidnou zimní atmosféru. Pak se však stane cosi nečekaného a jeho ozdravný pobyt se změní v děsivou noční můru Strach - Jozef Karika Mysteriózní thriller plný hrůzy. Vyhořelý třicátník se po letech vrací do příměstské čtvrti na úpatí hory, která ukrývá mrazivé tajemství - ve výjimečně chladných zimách se tam ztrácejí děti

Karika, Jozef: Trhlina - iLiteratura

Strach (Jozef Karika) Detail knihy ČBDB

Jozef Karika - Cierna hra Vlada mafie 2017 CZ audio kniha - mluvene slovo.zip. stáhnout soubor 0 629.69 KB Jozef Karika - Trhlina 2016 CZ ekniha.mobi. stáhnout soubor 0 311.73 KB Jozef Karika - Trhlina 2016 CZ ekniha.epub. stáhnout soubor 0 26.08 MB. Jozef Karika jeho rozprávanie zaznamenal, mnohé tvrdenia overil, doplnil o vlastné zistenia a spracoval do knihy, ktorú máte pred sebou. Na jej stránkach rozmotáva veľmi tajomný, tragický a hrôzostrašný prípad

Video: Na smrt - Jozef Karika Elektronická kniha na Alza

Na smrt - Jozef Karika KOSMAS

Rozhovor - 3x o strachu s Jozefom Karikom | Literárne

Jozef Karika (*1980) vystudoval historii a filozofii, pracoval jako historik a poté televizní redaktor. Zaměřoval se zejména na politické a investigativní reportáže. V současnosti je zaměstnán jako manažer v regionální samosprávě. Je držitelem Ceny Literárního fondu za publicistiku a několika dalších novinářských a. Jozef KARIKA. Nabídka knih autora KARIKA Jozef. Černá hra. KARIKA Jozef. dostupnost neznámá.

Čierny kruh: Koniec mafie - YouTube

jozef karika knihy pdf. E kniha. PDF. EPUB. MOBI. 9,50 €. Okamžite na stiahnutie. Ďalšie. Kúpte spolu. Meta Pavel Bareš. Smršť Jozef Karika. 27,57 € Jozef Karika, čte Vasil Fridrich : Tma (MP3) | Jozef Karika, čte Vasil Fridrich : Tma: Vánoce, Vá... Otevírací doba výdejního místa Musicpoint a informace o doručení do Vánoc 2020 . Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou Porovnání cen nejlevnejsi jozef karika strach, srovnání cen nejlevnejsi jozef karika strach na portálu HLEDEJCENY.cz

l nek 'Jozef Karika: Br ny meonu', publikovan 30.10.2009 v 21:35 (autor Wu). Drsn , zr dn i inspirativn kniha. A vynucuje si pozornost! etl jsem recenze a koupil ji sp e pro zaj mavost, v d l jsem, e to s n nebude jednoduch Jozef Karika - 03 Tma 2015 CZ audio kniha - mluvene slovo.mp3: 75.59 MB: 24.11.2019 09:42 Jozef Karika - 04 Tma 2015 CZ audio kniha - mluvene slovo.mp3: 83.4 MB: 24.11.2019 09:42 Jozef Karika - Cierny rok - Vojna mafie 2018 SK audio kniha - hovorene mluvene slovo.zip: 1.39 GB: 02.09.2020 23:35 Jozef Karika - Strach 2015 SK audio kniha.

Jozef Karika: Strach . Mysteriózny triler plný hrôzy od populárneho slovenského autora! Vyhorený tridsiatnik sa po rokoch vracia do prímestskej štvrte na úpätí hory ukrývajúcej mrazivé tajomstvo - vo výnimočne studených zimách sa tam strácajú deti Bohužel fotogalerie momentálně neobsahuje žádné fotografie. Osobnost. TV (4) Filmografie. profesní (2) kombinovaná (2) žánrová (2) Médi Vše od autora Jozef Karika. Currently viewed products Top Award. Knihy. Nejjednodušší plán 29 dní . 299 Kč-20% 239 Kč. IHNED odesíláme Add to cart. Knihy. Metallica. 179 Kč-15%.

Kawiarenka Kryminalna - Złowieszczy Trybecz – Jozef Karika

Články z magazínu filmové databáze: Momentálně není v magazínu článek vztahující se k této osobnosti Jozef Karika Cierny kruh Koniec mafie 2020 SK audio kniha - hovorene mluvene slovo.zip. stáhnout soubor 0 968.17 MB Jozef Karika - Cierna hra Vlada mafie 2017 CZ audio kniha - mluvene slovo.zip. stáhnout soubor 0 655.97 MB Jozef Karika - Trhlina 2018 SK audio kniha - mluvene slovo.zip. Jozef Karika: Strach. Argo, 2016, 268 stran. Hlavním hrdinou románu je třicátník, který zrovna narazil na dno, a ne, a ne se od něj odrazit. Opustila ho žena, přišel o práci a nezbylo mu nic jiného než se přestěhovat zpět do rodného města na úpatí Malých Tater, do bytu, který jen nedávno opustil hrdinův otec přesunem do pečovatelského domu Českému publiku, ať už čtenářskému nebo posluchačskému, není jméno slovenského autora Jozefa Kariky neznámé. Díky těsným vazbám obou národů mohou našinci sáhnout po jeho knihách v originále, ti méně jazykově vybavení pak po některém z překladů, které u nás vydává Argo. Obdobně jsou na tom nyní i audioknižní posluchači - mají na výběr z nahrávek v.

Terror - Dan Simmons - książka - Legimi onlineStáhnout "SirYakari Texture pack za 30k (SirIku)"Boris Hokr – Deník NKnižný kompas poteší všetkých milovníkov čítania a kníhMniej niż 0 - Mini Recenzje: Dziewczyna w rozsypce
 • Televize na zeď levně.
 • Policový regál.
 • Řezy jehlanu procvičování.
 • Spider ild02 manual.
 • Ručně vyrobené dárky z lásky.
 • Office pro slavkov u brna.
 • Bezpatkové.
 • Vytvořit bod obnovení windows 10.
 • Balonky cisla kik.
 • Ddd vitamín d.
 • Im number 4 online.
 • Ostuni.
 • Def leppard hysteria.
 • Farář v dubu nad moravou.
 • Mastercard ge money.
 • Kovové spojovací prostředky.
 • Ústní sprchy heureka.
 • Tenisky pánské.
 • S rýmou na sluníčko.
 • Pronájem rodinného domu ostrava.
 • Ohňostroj praha 2018.
 • Toto cutugno praha vstupenky.
 • Tom jones youtube.
 • Kokosovník ořechoplodý.
 • Hotel vranov u brna.
 • Boule na čelisti.
 • Nissan 350z cena.
 • Film pomada.
 • Facebook event photo size.
 • Stavba chaty.
 • Mrts příklad.
 • Citrus shop.
 • Průmyslová krmiva.
 • Růženín účinky.
 • Kanárské ostrovy výlety.
 • Aura cloud 3d.
 • Derbi gpr 50 recenze.
 • Zpravy tv nova 20.1 2018.
 • Daily bus jízdenky.
 • Standard čivavy.
 • Dětská pyžama.