Home

Valdštejnská jízdárna vstup zdarma

Valdštejnská jízdárna , Veletržní palác , Klášter sv. Anežky České Novinka Nová expozice Staří mistři II. Novinka Otevíráme v omezeném provozu. Novinka NGP online. Výstava Leonardo inspirující. 20/7—13/12 2020. Valdštejnská zahrada. Geometricky přísně řešená raně barokní zahrada vznikala souběžně se stavbou Valdštejnského paláce v letech 1623 - 1629. Na první pohled upoutá zejména trojosá kolosální stavba - tzv. sala terrena, která ve své době neměla obdoby, a umělá jeskyně s krápníky (grotta) - Valdštejnská jízdárna: úterý—neděle 9.00—19.00 - Museum Kampa / Sovovy mlýny: pondělí—neděle 10.00—18.00 Vstupné do obou objektů je společné. Vstupenky můžete zakoupit ve Valdštejnské jízdárně nebo Museu Kampa. Vstup platí i do druhého prostoru výstavy Valdštejnský palác je objekt čp. 17/III na Valdštejnském náměstí 4, s bočními vchody z Valdštejnské ulice č. 1 a z Letenské ulice č. 10, v Praze na Malé Straně.Patří k nejvýznamnějším stavbám z přelomu období manýrismu a raného českého baroka v českých zemích, je první světskou stavbou pobělohorské doby, která kombinuje stavební typ městského paláce s. Předehra k nové sezóně orchestru FOK se již tradičně odehrává ve Valdštejnské zahradě. Program koncertu však bude mimořádný, podobně jako je mimořádný rok 2019, neboť si v něm připomínáme 30 let od Sametové revoluce. Spolu s dirigentem Janem Kučerou na něm proto přivítáme několik významných osobností, spojených se sametovými dny osudově - Jaroslava.

Valdštejnská jízdárna - Národní galerie - otevírací doba, vstupné, expozice, výstavy, parkování a doprava na Valdštejnskou jízdárnu Upozornění S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo. Vstup zdarma, prohlídka se koná bez průvodcovské služby. V r. 1952 - 54 byla Valdštejnská jízdárna upravena podle návrhů Miloše Vincíka a Julie Pecánkové pro potřeby Národní galerie. Do r. 1955 dožila ještě v paláci do věku 104 let hraběnka Valdštejnová se svou komornou Jízdárna se nachází v zahradě komplexu raně barokního paláce, který pro Albrechta z Valdštejna vybudovali italští architekti Andrea Spezza a Nicolo Sebregondi. Valdštejnská jízdárna je součástí sídla Senátu Parlamentu ČR, patří areál Valdštejnského paláce.Valdštejnskou jízdárnu spravuje Kancelář Senátu, která ji za symbolickou částku pronajala Národní. Vernisáž výstavy František Skála Jízdárna. Vstup zdarma. Byl jsem zde. Akci navštívil 1 člověk 0/5 (0 hodnocení) Vernisáž výstavy František Skála Jízdárna Vstup zdarma. Zobrazit více. Provozovatel Národní galerie v Praze, Valdštejnská jízdárna Valdštejnská 3 110 00 Praha 7 Tel.: +420 257 073 136 Email: info@ngprague.

Národní galerie Praha Národní galerie Prah

 1. Národní galerie - Valdštejnská jízdárna - aktuální program, vstupenky a akce. Podívejte se, co zajmavého se v tomto muzeu/galerii děje..
 2. Valdštejnská jízdárna, výstava potrvá do 25. února 2018. Asi polovina výstavy ve Valdštejnské jízdárně je věnována Ferdinandově rozsáhlé sbírce, kterou obdivoval i Ferdinandův synovec, pozdější císař a rovněž vášnivý sběratel Rudolf II. Po svém přesídlení z Prahy na zámek Ambras v roce 1567 se Ferdinand II.
 3. Vstup do jeskyně je na severní straně saly terreny, na jižní straně vedou dveře do retirády, tedy odpočinkového pokoje. Valdštejnská jízdárna. Jízdárna je rozsáhlá patrová stavba, která uzavírá Valdštejnský areál na jeho východní straně. Svému účelu sloužila až do konce 19. století
 4. PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE. Helfštýn - vstup na hrad je zdarma ve dnech 18.4., 28.10. a 17.11.. Hluboká - vstup na zámek je zdarma 28.10.. Rožnov - Mlýnská dolina ve skanzenu je zdarma přístupná 18.5. pro všechny a 1.7. pro děti, které ukáží vysvědčení.. Praha - prostory Senátu a Poslanecké sněmovny ve Valdštejnském paláci jsou bezplatně přístupné od dubna do října.

Přijďte na komentovanou prohlídku výstavy Arcivévoda Ferdinand II. Habsburský. Renesanční vladař a mecenáš mezi Prahou a Innsbruckem pro pedagogy. Více než 300 exponátů představuje život renesančního kavalíra, sběratele umění a kuriozit i osobnosti, díky níž stojí v Praze slavný letohrádek Hvězda. Cena: zdarma s potvrzenou rezervací / Doba trvání: cca 60-90. Valdštejnská zahrada - zajímavosti a záhady. Prohlídku Valdštejnské zahrady začneme v jižní části parčíku, kde se nachází další unikátní skvost zahrady.Je jím umělá a tajuplná krápníková stěna s jeskyněmi.. Rozcestník: vše o Valdštejnském paláci a Valdštejnské zahradě čtěte zde. Zahrada byla v minulosti nazývána tajemnou, právě díky této části.

Valdštejnská zahrada - Prague

Datum konání: 10.03.2017 - 03.09.2017 Místo konání: Valdštejnská jízdárna Výstava Františka Skály představí převážně práce vzniklé od roku 2004 do současnosti. V autorské architektonické a výstavní koncepci, vycházející z prostoru Valdštejnské jízdárny, chce umělec připravit divákovi komplexní zážitek Z Paříže do Prahy doputovala velká celoživotní výstava děl Františka Kupky. Ve Francii ji navštívilo 230 tisíc lidí Oázou klidu uprostřed mnohdy hektického života v sídle horní parlamentní komory by se měla opět stát opravená Valdštejnská jízdárna, kterou ve čtvrtek předsedkyně Senátu Libuše Benešová předala k užívání Národní Galerii. Zhruba roční rekonstrukce objektu přišla Senát na 95 miliónů korun Adresa: Valdštejnská jízdárna Valdštejnská 3, 110 00 , Praha 1. GPS: 50.0910994N, 14.4087975E GPS: N50°5.46597′, E 14°24.52785′ Spojení: Metro trasa A - stanice Malostranská Tram č. 12, 18, 22 - zastávka Malostranská Dopravní spojení: Vyhledání spojení: klikněte zde Informace o pražské dopravě: klikněte zde Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zd

Vstup do ní se nachází na ulici Letenská nebo Valdštejnská. Zahrada je soušástí sídla Senátu České republiky. Přijet k ní je možné MHD - tramvají nebo metrem. Zahrada je druhá největší zahrada v Praze. Rozkládá se na prostoru větším než 14 tisíc čtverečních metrů Josef Šíma / Cesta k Vysoké hře / kurátoři: Anna Pravdová, Petr Ingerle / Valdštejnská jízdárna / Národní galerie Praha / 19.4.2019 - 28.7.2019 Foto: Čeněk Folk , NG Program a vstupenky na nejlepší výstavy v Praze, Palác Kinských, Orea Hotel Pyramida, Valdštejnská jízdárna, Schwarzenberský palác a další. Kompletní přehled na December 2020 a dále. Info kam v Praze a lístky najdete na GoOu Valdštejnská jízdárna Josef Šíma se prolnul s pařížskými básníky. Výstava připomíná slavného modernistu Prohlédnout si 20 fotografií Kupkovu výstavu vidělo 80 tisíc lidí, na poslední dny je prodloužena otevírací doba Už přes 80 tisíc lidí v pražské Valdštejnské jízdárně vidělo díla Františka Kupky.. Začátek je v 16.30 hod., vstup do expozice je volný, cena za program 10 korun. Nově otevřené jsou výstavy Tance a slavnosti 16.-18. století (Valdštejnská jízdárna) a Poklady světové fotografie 19. a 20. století (palác Kinských)

Valdštejnská jízdárna (krátkodobé výstavní projekty) 64 609 Anežský klášter (Středověké umění v Čechách a střední Evropě) 49 644 Salmovský palác (Umění 19. století od klasicismu k romantismu) 32 75 Volný vstup do 50 nejdůležitějších turistických objektů v Praze. ve kterých je s Prague Card vstup zdarma jsou v závorce uvedeny ceny běžných vstupů do jednotlivých objektů. Valdštejnská jízdárna (100 Kč) 28: Pedag. muzeum Komenského (40 Kč) 29 Kolem paláce se nacházejí administrativní a hospodářské budovy, které z jihu obklopuje honosná palácová zahrada - Valdštejnská zahrada, z východu pak jízdárna. V paláci se nachází slavnostní Rytířský sál se dvěma řadami oken nad sebou a s portály s mramorovým obložením Příležitostné výstavy. Pro držitele karet EYCA do 26 let vstup do Národní galerie na stálé expozice zdarma, u krátkodobých výstav je poskytováno tzv. zlevněné vstupné Pobyty a balíčky - Národní galerie-Valdštejnská jízdárna. Vyberte si ze spa, wellness a dalších druhů pobytů - Národní galerie-Valdštejnská jízdárna. Nejlépe hodnocené hotely s garancí nejnižších cen

Národní galerie - Valdštejnská jízdárna - Atlas Česk

 1. Buďte součástí největší české sociální sítě zaměřené na sdílení fotografií
 2. Stejně tomu bude i letos a vstup bude jako obvykle zdarma, říká tisková mluvčí Senátu Pavlína Heřmánková. V zahradě lze obdivovat i historickou voliéru, umělou krápníkovou stěnu s jeskyňkami, čtvercovou mramorovou kašnu s bronzovou sochou Venuše, velký bazén, ostrůvek nesoucí plastiku Herkula, skleník a jízdárnu
 3. Počínaje 15. listopadem 2007 hostí Valdštejnská jízdárna jednu z nejmonstróznějších výstav tohoto roku. Tou je dlouho připravovaná výstava Albrecht z Valdštejna a jeho doba, která s více jak sedmi sty vystavených děl aspiruje na výstavu roku 2007. Výstava s více jak sedmy sty vystavených děl pořízených díky velkým zápůjčkám nejen z českých hradů, ukazuje.

Na Pražském hradě se představí největší výstava českého impresionismu. Expozice Světlo v obraze: český impresionismus - Inspirace blízké i vzdálené v Jízdárně Pražského hradu nabídne 520 obrazů od 78 autorů, zapůjčených z více než padesáti státních i soukromých institucí včetně Národní galerie Valdštejnská jízdárna - Večerníček slaví 50 let. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Valdštejnská jízdárna - Večerníček slaví 50 let. Fotky; O albu; Fotodárky Akce; 0.

Jeffrey Hamburger, Harvard University Bloody Mary: Bloody

vstup zdarma do sbírkových expozic Národní galerie Praha pro děti a mládež do 18 let a studenty do 26 let. VELETRŽNÍ PALÁC VALDŠTEJNSKÁ JÍZDÁRNA Valdštejnská 3, 118 00 Praha 1 - Malá Strana otevřeno: denně 10.00-18.00, st 10.00-20.00 . počet zhlédnutí: 641 V některé dny bývá vstup zdarma - obvykle 4.-5. února (výročí založení NG), 18. května (Den muzeí a galerií) a 9. června Kromě výše zmíněných stálých expozic patří pod správu Národní galerie také výstavní síň Valdštejnská jízdárna, kde probíhají výstavy dočasné. Otevírací doba, vstupné, adresy. Valdštejnská jízdárna Jízdárna je rozsáhlá patrová stavba, která uzavírá Valdštejnský areál na jeho východní straně. Svému účelu sloužila až do konce 19. století. Po 1. světové válce ji Valdštejnové pronajali automobilové továrně Laurin & Klement, později dalším automobilovým závodům

24.04.2019 13:44 . NG/Valdštejnská jízdárna - Praha. 19. 4. - 28. 7. 2019 . Na tiskové konferenci při příležitosti zahájení výstavy Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře jsme zhlédli expozici, jež představuje dílo Josefa Šímy od jeho brněnských počátků do setkání s básníky pozoruhodné, a dnes již v jistém smyslu legendární francouzské skupiny Vysoká hra (Le Grand. Alba; Videa Nové; Lidé; Fórum. Valdštejnská jízdárna - výstava Václava Špály Zámek Zbraslav; GALERIE HL. M. PRAHY - 18. 5. - vstupné 5 Kč otevřeno 10 - 18 Bílkova vila, Mickiewiczova 1, Praha 6 Dům U zlatého prstenu, Týnská 6, Praha 1; UMĚLECKOPRŮMYSLOVÉ MUZEUM - 18. 5. - vstup zdarma otevřeno 10 - 18 , ul. 17. listopadu; NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM - 18. Valdštejnská jízdárna v Praze Otevírací doba Denně od 10 do 20 hodin Ceny vstupného Plné: 150 Kč Snížené (ZTP, studenti do 26 let a senioři nad 65 let): 80 Kč Rodinné vstupné (tj. dva dospělí + max. 4 děti do 18 let): 350 Kč Děti mladší 6 let: vstup zdarma V druhé - menší části zahrady leží velký bazén s umělým ostrovem. Na něm se tyčí plastika Herkula s kyjem v ruce, který se právě chystá udeřit saň u svých nohou. Dále se zde nachází skleník a Jízdárna. Od roku 1966 součástí sídla Senátu. Valdštejnská zahrada prošla několika zásadními úpravami

Valdštejnský palác - Wikipedi

Nejprve několik výstav last minute o kterých si myslím, že by bylo dobré vidět: Josef Šíma: Cesta k vysoké hře (Valdštejnská jízdárna, do 28. 7.), ve Veletržním paláci - Skupina 42 (do 18. 8.) a Introducing Viktor Dedek: Místo rodiny (do 28. 7., vstup zdarma), Jiří Haneke: Fotografie 1973-2018 (Dům fotografie, do 18. Praha - Ve Valdštejnské jízdárně byla instalována expozice, která představuje kulturní dědictví Rožmberků. V takovém množství se epocha tohoto významného českého šlechtického rodu prezentuje vůbec poprvé. Unikátní výstava čítá více jak 600 předmětů ze 70 sbírek a její příprava trvala 16 měsíců. Pod názvem Rožmberkové, rod českých velmožů a. Sluníčka+Žabičky-výstava Večerníček(Valdštejnská jízdárna) více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Sluníčka+Žabičky-výstava Večerníček(Valdštejnská jízdárna) Fotky Praha - Valdštejnská jízdárna: Výstava ARCHITEKTURA PRO KORUNU - 3.12.2016. Popis. Výstava o životě ve městě v době Karla IV., určená hlavně pro děti. Jsou zde expozice kláštera, malířské a sochařské dílny, krejčovské dílny, lázní, domácnosti, rytířských turnajů. Část expozice je věnována kapli sv

Sametové hlasy ve Valdštejnské zahradě 2019 Vstup zdarma

 1. Pokud se zde zrovna nekonají žádné kulturní akce, je vstup do zahrady zdarma. Součástí areálu Valdštejnského paláce je kromě zahrady také Valdštejnská jízdárna, kde dnes sídlí Národní galerie uchovávající umělecká díla z nejrůznějších oblastí
 2. Valdštejnská jízdárna 10. 3. - 3. 9. 2017 Kurátor: Tomáš Pospiszyl. Výstava Františka Skály představí převážně práce vzniklé od roku 2004 do současnosti. V autorské architektonické a výstavní koncepci, vycházející z prostoru Valdštejnské jízdárny, chce umělec připravit divákovi komplexní zážitek
 3. Od dubna až do konce letošního roku dětem, mládeži do 18 let a studentům do 26 let otevře zcela zdarma svoje stále expozice Národní galerie v Praze.Dlouhodobý záměr bezplatného vstupného pro mladou generaci se podařilo naplnit ve spolupráci s Komerční bankou, která vstupenky za tuto část návštěvníků uhradí.Nulové vstupné se vztahuje jak na české, tak.
 4. Večerníček slaví 50 a my s ním..., Valdštejnská jízdárna, 3. 9. 2015. Vyrazili jsme za historií Večerníčku do Valdštejnské jízdárny a strávili jsme hezké rodinné odpoledne s Večerníčkem a poté v přilehlé Valdštejnské zahradě. více . 0. 0
 5. Valdštejnská jízdárna, kterou pro Albrechta z Valdštejna vybudovali italští architekti Andrea Spezza a Nicolo Sebregondi, je součástí sídla Senátu Parlamentu.. Valdštejnská zahrada, адреса — Letenská, 110 00 Праг 1- Malá Strana-Malá Strana, Česko, телефон 257 075 707, радно време
 6. Nejde o fotografie, ale stejně se chystám. Třeba navnadím i ostatní. Karel Škréta - Doba a dílo 26. 11. 2010 - 10. 4. 2011 Valdštejnská jízdárna a Jízdárna Pražského hrad
 7. Vernisáž výstavy František Skála Jízdárna Vstup zdarma. Vaši adresu si necháme jen pro sebe a budeme vám posílat pouze vyžádané informac

Valdštejnská jízdárna - Národní galerie kdykde

 1. Večerníček slaví 50 - zahájení 29.5.2015 - Valdštejnská jízdárna. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Večerníček slaví 50 - zahájení 29.5.2015 - Valdštejnská jízdárna
 2. - Valdštejnská jízdárna: úterý—neděle 9.00—19.00 - Museum Kampa / Sovovy mlýny: pondělí—neděle 10.00—18.00. Vstupné do obou objektů je společné. Vstupenky můžete zakoupit ve Valdštejnské jízdárně nebo Museu Kampa. Vstup platí i do druhého prostoru výstavy
 3. Vstup zdarma na základě povinné registrace. NG, Jízdárna Pražského hradu 1996; Tesori di Praga - La pittura veneta del ´600 e del ´700 dalle collezioni nella Repubblica Ceca, Terst, Castello di Miramare 1996; Florenťané - Umění z doby medicejských velkovévodů, NG, Valdštejnská jízdárna 2002..
 4. Výtvarná dílna O Karlu IV. s Lucií Seifertovou, Valdštejnská jízdárna 22. 5. 10.30 a 14.30 29. 5. 10.30 a 14.30 Více zde. Ceny za lektorské pořady. Komentovaná prohlídka v ČJ skupina 1-15 osob: 1400 Kč + 140 Kč/osoba (lektorské služby + vstup) skupina 16-28 osob: 1800 Kč + 140 Kč/osoba (lektorské služby + vstup
 5. Albrecht z Valdštejna a jeho doba; Praha - Valdštejnská jízdárna; 29.2.2008. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album.

Děti do šesti let mají vstup zdarma. Otevírací doba: Valdštejnská jízdárna: úterý—neděle 9.00—19.00 Museum Kampa / Sovovy mlýny: pondělí—neděle 10.00—18.00 Vstupné do obou objektů je společné. Vstupenky můžete zakoupit ve Valdštejnské jízdárně nebo Museu Kampa. Vstup platí i do druhého prostoru výstavy Valdštejnská jízdárna 10.30-12.00 a 14.00-15.30 28/4 Veletržní palác 10.00-18.00 25/4 Veletržní palác 17.00-18.00 27/4 Veletržní palác 15.00-18.00 Talk kurátora Michala Novotného v dialogu s umělcem Jiřím Černickým debata, vstup zdarma, setkání u pokladny 400 ASA: FotograŸe s umělkyní Alžbětou Jungrovo Po téměř půlstoletí byl v Praze vystaven Vyšehradský kodex. Tento nejvzácnější iluminovaný rukopis v českých sbírkách pochází z konce 11. století. Lidé si ho mohou prohlédnout dnes a v neděli v Zrcadlové kapli Klementina, první zájemce přilákal ještě před rozbřeskem 2018-09-22 - PRAHA - Valdštejnská jízdárna - výstava František Kupka 1871-1957. více . 12. 12. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album.

Valdštejnský palác - Prague

Valdštejnská jízdárna Praha 1 - Malá Strana Jízdárna Pražského hradu Vstup zdarma byl poskytován dětem do 6 let, držitelům průkazu ZTP a ZTP/P atd. (viz tabulka níže). Kromě toho poskytovala Národní galerie každou první středu v měsíci mezi 15. a 20. hodinou vstup zdarma Valdštejnská zahrada je oázou klidu v rušné Praze, místem k relaxaci, i když tudy projde množství návštěvníků. Má tři vchody - od metra Malostranská, z Letenské ulice, nebo budovou Senátu. Vstup je zdarma Valdštejnský palác je objekt v Praze na Malé Straně, jedna z nejvýraznějších staveb českého raného baroka a v současné době sídlo Senátu Parlamentu České republiky. Součást komplexu Valdštejnského paláce tvoří také Valdštejnská zahrada a Valdštejnská jízdárna. Senát spravuje dále sousední Kolovratský palác a Malý Fürstenberský palác

Valdštejnská jízdárna - S Olívií na výstavě Kupky . více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Pokračujte v prohlížení. InfoČesko je poznávání a relaxace v Česku a na Morav Národní galerie - Valdštejnská jízdárna Valdštejnská 3, Praha 1: František Skála - Jízdárna (výstava představí převážně práce vzniklé od roku 2004 do současnosti. V autorské architektonické a výstavní koncepci, vycházející z prostoru Valdštejnské jízdárny, chce umělec připravit divákovi komplexní zážitek Valdštejnská jízdárna bude od 11. září patřit dílu jednoho z nejvýznamnějších představitelů českého poválečného umění Mikuláše Medka (1926 až 1974). Výstava by měla být jednou z nejucelenějších vzhledem k šíři Medkova díla a zároveň by měla představit díla, která se běžně na výstavy nedostanou. Konání: Valdštejnská jízdárna na Malé Straně, spojení metrem A, stanice Malostranská, či tram 22, 18, výstava trvá od 12.prosince do 31.3.2002. Návštěva Louvru (Grand Louvre) Vstup zdarma mají pouze studenti uměleckých škol (platí i pro české studenty)

Mimořádné vystavení českých korunovačních klenotů, Vladislavský sál Pražského hradu, 15.-29. května, vstup zdarma Velké rytířské slavnosti, 9. a 10. července, Horní Jelení příkop. Výstava Císař Karel IV. 1316-2016, Valdštejnská jízdárna,. Valdštejnská jízdárna v Praze: 19. 5. - 20. 8. 2011 Výstavu pořádá: Národní památkový ústav Děti mladší 6 let: vstup zdarma Vstupenky lze zakoupit v předprodeji sítě Ticketpro nebo na pokladnách Valdštejnské jízdárny. POKLADY LOBKOWICZKÝCH SBÍRE Kulturní centra. Muzea. Valdštejnská zahrada. Letenská 118 00 Praha 1- Malá Strana. Tel Valdštejnská zahrada je do rozlohy (14.000 m2) druhou největší zahradou v centru Prahy a překonávají ji pouze zahrady Pražského hradu. V současné době je součástí senátu České republiky a vstupné je zdarma od dubna do října 2018-09-22 - PRAHA - cesta na 2 výstavy - Valdštejnská jízdárna a Císařská konírna. více . 14. 9. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album.

Jaroslav Valečka – Sen o severu v Oblastní galerii Liberec

Kudy z nudy - Valdštejnská jízdárna

Valdštejnský palác je objekt v Praze na Malé Straně, jedna z nejvýraznějších staveb českého raného baroka a v současné době sídlo Senátu Parlamentu ČR. Součást komplexu Valdštejnského paláce tvoří také Valdštejnská zahrada a Valdštejnská jízdárna. Senát spravuje dále sousední Kolovratský palác a Malý Fürstenberský palác Valdštejnská jízdárna, Valdštejnská 3, Praha 1. Termín otevření: od 7. 11. 2014 do 15. 3. 2015, denně mimo pondělí 10:00 - 18:00. Výstavu uspořádala Národní galerie v Praze ve spolupráci s Akademií věd České republiky a Univerzitou Karlovou v Praze za podpory Metropolitní kapituly u sv Příjemný je vstup zdarma pro děti do 18 let a studenty do 26 let. Pondělí bývá zavřeno, v ostatní dny si můžete expozice prohlédnout od 10 do 18 hodin. Zajímáte-li se o stálé expozice NG, využijte dny volného vstupu, jejich výčet je uveden na webových stránkách Národní galerie

Klubová noc United Islands of Prague 2017 (vstup zdarma) Národní galerie - Valdštejnská jízdárna Valdštejnská 3, Praha 1: František Skála - Jízdárna (výstava představí převážně práce vzniklé od roku 2004 do současnosti. V autorské architektonické a výstavní koncepci, vycházející z prostoru Valdštejnské. 82 m valdŠtejnskÁ jÍzdÁrna - praha malÁ strana 82 m valdŠtejnskÝ palÁc - praha 1, malá strana 161 m klÁŠter a kostel sv. tomÁŠe - praha 1, malá strana 290 m vĚŽ daliborka na praŽskÉm hradĚ 291 m malostranskÉ mosteckÉ vĚŽe a brÁna - praha 1, malá strana 305 m bazilika sv. jiŘÍ na praŽskÉm hradĚ 315 m klÁŠter sv. Degustace pocitů a citů znázorněných en passant každodenním chodcem a jeho fotoaparátem, který má vždy po ruce. Vstup je zdarma, více o výstavě se dozvíte zde. Konec výstavy: 24. 2. 2018. Místo: Francouzský institut - Galerie 35, Štěpánská 35, Praha 1. 200 let poštovní schránk OTAKAR LEBEDA (1877 - 1901) 2009-06-17 07:17. Pozvánku na výstavu čtěte zde. * Místo: Valdštejnská jízdárna * Datum konání: 26.06.2009 - 24.01.201

Kudy z nudy - Vernisáž výstavy František Skála Jízdárna

ČTVRTEK 19.6.2014 OD 17:00, VALDŠTEJNSKÁ JÍZDÁRNA PRAHA (Metro Malostranská) Přijďte včas, trvá to jen hodinu a míst je málo!!!! Účinkující: Vojta Dyk, Martha Issová, Tatiana Vilhelmová, Radek Holub a Jiří Štěpnička housle Jaroslav Svěcený moderuje Miroslav Etzler VSTUP ZDARMA Valdštejnská jízdárna a Sovovy mlýny se s výstavou Večerníček slaví 50 let promění v přehlídku toho nejzajímavějšího, co dětské pohádky na dobrou noc za své existence divákům několika generací nabídly. Výstava je určena jak pro malé děti, tak i pro ty odrostlé, nazývané dospělými Výstavy - program výstav. S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny PRAŽSKÁ MUZEJNÍ NOC (vstup 19.00-01.00 i programy 19.30-22.00 zdarma) 11. 6. Výklady ke gotickým dílům jihočeské provenience. 19.30 Vyšebrodský oltář - Jan Klípa podá odborný výklad k jednomu z nejvýznamnějších děl středověkého umění v Čechách, jehož objednavatelem byl Petr I. z Rožmberk vstup a doprava ZDARMA V pořadí již jedenáctý ročník Pražské muzejní noci proběhne v sobotu 14. června 2014. Tato oblíbená kulturně-prezentační akce propagující činnost muzeí a galerií přináší již od roku 2004 možnost prozkoumat kulturní dědictví metropole v tak trochu jiném světle

Valdštejnská jízdárna Výstava prostřednictvím vybraných exponátů především z oblastí užitého umění, sochařství, knižní malby a architektury prezentuje vysokou duchovní a uměleckou kulturu benediktinskéh Většina akcí má vstup zdarma, placené akce jsou značené u popisku akce v programové části. Kompletní program na srpen: do 23. 8. BLIK BLIK_Digitální hřiště - interaktivní výstava přístupná po-pá 8-18, so-ne 10-18 hod. (autobusová hala) do 22. 12. GÓÓÓL: Hrdinové české kopané - interaktivní výstav Vstup do alba je povolen jen osobám, kterým je minimálně 18 let. Je mi alespoň 18 let NG, Valdštejnská jízdárna. Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů. info@rajce.net Partneři. 1 234 518. V přízemí a podzemní části budovy se nalézá jedna z nejstarších hospod v Praze, krčma U Krále Brabantského, která je soustavně otevřena od 14. století. V krčmě probíhá každé úterý-sobota od 19:00 středověký program, na který je pro hosty apartmánů vstup zdarma Valdštejnská jízdárna: Večerníček slaví 50 (výstava, 30. 5. - 13. Vstup zdarma. Právě probíhá . Kokoschka a Praha. do 28. 6. 2015. Na výstavě ve Veletržním paláci Národní galerie je prezentován výběr děl z českých i zahraničních institucí, která Kokoschka vytvořil především v letech 1934-1938 v.

Národní galerie - Valdštejnská jízdárna, Praha 1

Mapa stránek | Vstup pracovníci | Vstup klienti | Přivýdělek, přehledný seznam všech volných pracovních pozic ZDE AGENCY INclean s.r.o., AGENCY INclean home s.r.o., AGENCY INclean senior s.r.o., AGENCY INclean office s.r.o. Adresa sídla: Na hlinách 1786/16, 182 00 PRAHA 8 a Proutěná 428/26, Újezd u Průhonic, 149 00 PRAHA Vstup na přednášky zdarma. 06. 05. 2008 v 17 hodin Biedermeier z pohledu dneška / PhDr. Radim Vondráček 13. 05. 2008 v 17 hodin Nábytek / PhDr. Daniela Karasová, CSc. 20. 05. 2008 v 17 hodin Textil a móda / PhDr. Eva Uchalová 10. 06. 2008 v 17 hodin Sklo / PhDr. Helena Brožková 17. 06. 2008 v 17 hodin Šperk / PhDr Každé úterý od 17 do 19 hodin vstup zdarma! Listopadové úterky v UPM vstup do muzea od 17 do 19 hodin zdarma (platí i pro přednášky a komentované prohlídky) 6. 11. 2007 v 17 hodin Moser 10/150 Poslední desetiletí stopadesátileté sklářské tvorby komentovaná prohlídka výstavy se zástupcem společnosti MOSER, a.s. výstavní. Výstava o životě a díle Karla IV. Výstava je od dubna přístupná každý víkend a státní svátky od 10.00 hod. do 17.00 hod., od června je otevřeno o hodinu déle. Vstup je volný. Karel IV. - Život Otce vlasti 2. 2. - 31. 12. 17:00 Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského, Valdštejnská 20, Praha

Výstava ve Valdštejnské jízdárně připomíná Ferdinanda II

Bright Prague Castle Apartments se nachází v Praze, 3,1 km od Obecního domu a 3,6 km od Staroměstského náměstí s pražským orlojem a 4,3 km od Pražského.. Site title of www.beoriginals.cz is Beoriginals.cz - Be original, be in.... IP is 46.28.105.119 on Apache works with 1000 ms speed. World ranking 647833 altough the site value is $3 336.The charset for this site is utf-8.. Web site description for beoriginals.cz is Be original, be in... TENTO ČTVRTEK 19.6.2014 OD 17:00, VALDŠTEJNSKÁ JÍZDÁRNA PRAHA (Metro Malostranská) Vojta Dyk, Martha Issová, Tatiana Vilhelmová, Radek Holub a Jiří Štěpnička housle Jaroslav Svěcený moderuje Miroslav Etzler VSTUP ZDARMA Valdštejnská jízdárna Praha 1, Valdštejnská 3 CÍSAŘ KAREL IV. 1316 - 2016 - Výstava přestaví Karla IV. jako mimořádnou osobnost evroých politických a kulturních dějin. do 25. 9. Klášter sv. Anežky České Praha 1, U Milosrdných 17 STŘEDOVĚKÉ UMĚNÍ V ČECHÁCH A STŘEDNÍ EVROPĚ. ČESKÉ GOTICKÉ Jízdárna srpen. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album.

VALDŠTEJNSKÁ JÍZDÁRNA SPECIÁLNÍ AKCE Mezinárodní den muzeí a galerií (pátek 18. května 2012) Vstup i program zdarma / Doba trvání: 15-60 min. / Místo setkání: u obrazu Vražedné odpoledne (komentáře, diskuse a čtení) 15.00 Jakub Schikaneder a jeho Vražda v domě (Roman Prahl Valdštejnská jízdárna: Bez hranic. Umění v Krušnohoří 1250 - 1550 (výstava, 27. 11. 2015 - 13. 28. 10. 2015 (státní svátek) otevřeno dle běžné otevírací doby, vstup zdarma. 17. 11. 2015 (státní svátek) otevřeno dle běžné otevírací doby, vstup zdarma. Archa Noemova (stálá expozice) Smrt (výstava do 6. 1. GHBAJKMICLOPN vstup propojovacím krčkem se Schwarzenberským palácem (dvoukřídlé dveře šířka 2x120 cm) přístup ke vstupu do paláce přes soustavu ramp (sklon max. 10 %) vstup do. Zažít galerii jinak ve Veletržním paláci / vstup zdarma. NE 2. 10. 14.00-16.30 PRO - STORY ke Dni architektury ve Veletržním paláci / vstup zdarma. NE 9. 10. 14.00-16.30 Valdštejnská jízdárna Tel.: (+420) 221 879 216 Informace a rezervace dílen:.

Senát PČR : Valdštejnská zahrad

Klenoty jsou vystaveny u prilezitosti 700 let od narozeni Karla IV. Akce je zdarma!!! Příklady akcí: Výstava Karel IV. Pravda a mýtus/1316 - 1378 (květen, Valdštejnská jízdárna) Výstava korunovačních klenotů (květen, Pražský hrad) Rekonstrukce korunovace Karla IV. (květen, průvod ulicemi Prahy) Výstava Karel IV. a Prah

 • Výkup trezorů ostrava.
 • Lamax x9.1 recenze.
 • Základní instinkt bombuj.
 • Autokemp olešná recenze.
 • Co dělat když umře člověk v nemocnici.
 • Zaklínač 3 oprava zbraní.
 • Rustikální kování na dveře.
 • Šířka vjezdu.
 • Nemocnice tábor recenze.
 • Jak vybrat luk.
 • Jak vyčistit ucpané odpadní potrubí.
 • Vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství brno.
 • Terč na šipky výška.
 • Patizon polévka.
 • Informace o los angeles.
 • Ekzém na prsou.
 • Mrts příklad.
 • Rotateq reakce.
 • Dětská pyžama.
 • Embolie srdce.
 • Proudovy chranic 3 fazovy.
 • Geosetter.
 • Rozdílná velikost prsů.
 • World of warcraft leaderboards pvp.
 • S rýmou na sluníčko.
 • Nike pantofle bile.
 • Cisteni pleti morskou vodou.
 • Kienzle watch.
 • Výsledky krajského kola zeměpisné olympiády 2019.
 • Počet znaků sms t mobile.
 • Šablony powerpoint zdarma ke stažení.
 • Jak casto zalevat kokos.
 • Ricky martin csfd.
 • Fialova kytka.
 • Nemovitosti amsterdam.
 • Cs go ibuypower.
 • Poskytovatelé poštovních služeb.
 • Hedvábná stezka brno.
 • Jak vypadá isofix v autě.
 • Tichá vína.
 • Blíženec a beran.